Nabídky   Zubní soupravy Planmeca Compact i – NYNÍ ZA BEZKONKURENČNÍ CENU

Zubní soupravy Planmeca Compact i – NYNÍ ZA BEZKONKURENČNÍ CENU

Zubní soupravy Planmeca Compact i – NYNÍ ZA BEZKONKURENČNÍ CENU

S potěšením Vám představujeme výjimečnou řadu zubních souprav Planmeca Compact i, které spojují nejnovější poznatky ergonomie s mimořádným pohodlím pro pacienty. Jsme opravdu hrdí na výrobní inovace Planmeca, která již 50 let úzce spolupracuje se zubními specialisty a vytváří převratné zubní soupravy, které definují nové standardy v oblasti zubní techniky.

Planmeca se od ostatních poněkud liší tím, že veškerý vývoj a výroba probíhají ve Finsku, klade důraz na detail ve všech stádiích procesu, čímž dosahuje mimořádné kvality svých výrobků. Hlavním cílem Planmeca je zvýšit bezpečnost Vaší práce a maximálně ošetření zpříjemnit Vám i Vašim pacientům.

Planmeca Compact i5 a Planmeca Compact i Classic jsou zubní soupravy s krásným designem a dlouhou životností, které obstojí ve zkoušce času. Přístroje Planmeca pomáhají vytvářet profesionální image Vaší kliniky a přispívají tak k získání důvěry pacientů.


MÁM ZÁJEM O NABÍDKU

Zubní souprava Planmeca Compact i5 je dokonalou kombinací funkčnosti, odolnosti, pohodlí, bezpečnosti a mimořádné estetiky. Je to zubní souprava snů.

Planmeca Compact i Classic je skvělou volbou pro potřeby stomatologie. Vynikající ergonomie a funkční design jsou zárukou hladkého pracovního postupu ošetření.


MÁM ZÁJEM O NABÍDKU
PLATNOST NABÍDKY

Kontakty na prodejce:

Distributoři v ČR:

PRODENTA s.r.o.
+420 605 756 950
info@prodenta.cz
www.prodenta.cz
www.prodenta-eshop.cz

Distributoři v SR:

PRODENTA s.r.o. - o.z. Slovensko
+421 910 302 329
info@prodenta.sk
www.prodenta.sk

Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 100026x
zobrazen detail: 687x

X

Mám o nabídku zájem

* povinné položky

Vaše nezávazná poptávka bude doručena distributorovi, který vás bude kontaktovat.

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM