Nabídky   Piezomed + Apple iPhone 6S ZDARMA

Piezomed + Apple iPhone 6S ZDARMA

Piezomed + Apple iPhone 6S ZDARMA
special

Piezomed poskytuje všechny výhody inovativní ultrazvukové technologie: Vysokofrekvenční mikrovibrace umožnují řezání s neuvěřitelnou přesností. Kromě toho, díky takzvanému kavitačnímu efektu můžete zajistit, že místo chirurgického ošetření bude téměř bez krve.

> Automatická detekce nástroje
> Tři individuální provozní režimy
> Boost: Dočasné zvýšení výkonu o 20 %
> LED světelný prstýnek

 

PIEZOMED & SET NÁSTROJŮ “BONE”

vč. klíčku pro výměnu nástrojů +
3 setů vyplachovacích hadiček +
sterilizační kazety

 

 

DR. DRAGANA GABRIĆ

ZÁHŘEB / CHORVATSKO

“Používám chirurgickou jednotku Piezomed od W&H pro atraumatické extrakce zubu, většinou v kombinaci s postupem pro ochranu zubního lůžka, jako přípravu místa pro budoucí implantát. Ve srovnání s klasickými technikami umožnují speciálně vyvinuté kostní nástroje co nejpřesnější řezání. Nejdůležitější výhody piezotechnologie ve stomatologii vidím v oblasti minimálně invazivních drobných chirurgických zákroků a pooperačním pohodlí pacientů.”

   

DR. STAVROS PELEKANOS

ATHÉNY / ŘECKO

“Používám Piezomed od začátku roku 2015 a jsem opravdu ohromen silou a schopnostmi tohoto zařízení. Velmi uživatelsky příjemný s automatickou detekcí špičky, díky čemuž je provádění různých chirurgických zákroků opravdu bezpečné a rychlé. Použil jsem jej ke sběru kosti, chirurgické resekci kosti, chirurgické extrakci kořenů, zachování bukální kosti patra a elevaci sinu. Tyto a další jiné indikace použití činí Piezomed nástrojem pro mou každodenní praxi.”

   

DR. ISTVAN URBAN

BUDAPEŠŤ / MAĎARSKO

“Piezomed je první piezochirurgická jednotka, která se mi líbí. Automatická detekce nástroje velmi usnadňuje použití, nemusel jsem se učit pracovat se složitými programy. Použil jsem jej pro elevaci sinu, sběr kosti, prodloužení korunky, kostní chirurgii parodontu, chirurgické extrace zubu. Neomezené možnosti použití.”

   

PROF. DR. DR. DANIEL ROTHAMEL

KOLÍN NAD RÝNEM / NĚMECKO

“Velkou výhodou piezochirurgie v zubním lékařství je, že je selektivní pro kalcifikované materiály, jako jsou kosti a zuby. Zatímco okolní měkké tkáně absorbují vibrace kovových (obecně) pracovních příslušenství a vibrace pracovní špičky, kalcifikovaná tkáň je selektivně odstraněna pro přípravu konkrétní kosti. To poskytuje významné výhody pro různé indikace, které vyžadují atraumatickou přípravu kosti v bezprostřední blízkosti důležitých struktur měkkých tkání, jako jsou nervy, dásně a dokonce i sliznice v kavitě sinu.”

   

 

 

 

 

 

 

 

PLATNOST NABÍDKY
cena: 192 995 Kč

Kontakty na prodejce:

W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH
www.wh.com
 

DENTAMED (ČR), spol. s.r.o.
info@dentamed.cz
www.dentamed.cz

DENTAMECHANIK s.r.o.
info@dentamechanik.cz
www.dentamechanik.cz

DENT UNIT spol. s.r.o.
dentunit@dentunit.cz
www.dentunit.cz

EveryDent s.r.o.
kupka@everydent.cz
www.everydent.cz

RODENTICA CS spol s.r.o.
rodentica@rodentica.cz
www.rodentica.cz

ZOBRAZIT pdf SOUBOR
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 141718x
zobrazen detail: 3635x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM