Nabídky   Intraorální RTG PLANMECA ProX za výhodnou cenu

Intraorální RTG PLANMECA ProX za výhodnou cenu

Intraorální RTG PLANMECA ProX za výhodnou cenu
special

Intraorální RTG PLANMECA ProX za výhodnou cenu

Intraorální rentgen Planmeca ProX poskytuje kvalitní snímky s vysokým rozlišením. Díky praktickému designu a pokrokové technologii je tento rentgenový přístroj tou nejlepší volbou pro intraorální snímkování. Volně měnitelné expoziční parametry (kV, mA, expoziční čas) zvyšují diagnostickou hodnotu. Předem naprogramované nastavení zjednodušuje a urychluje proces snímkování. Nesymetrický tvar rentgenové hlavice umožňuje výjimečně jednoduché a přesné zaměření.

 

Účinný průběh práce

Planmeca ProX umožňuje intraorální snímkování technikami s krátkým i dlouhým tubusem. Navíc je možné použít pravoúhlý kolimátor pro maximální radiační ochranu. Stabilní rameno rentgenového přístroje poskytuje přesné polohování rentgenové hlavice bez záchvěvů. Díky rozmanitým možnostem montáže přístroje je jeho dosah dostatečný pro různé praxe.

 

Rychlé nastavení expozičních parametrů

Planmeca ProX má 66 předprogramovaných nastavení pro různé kombinace expozičních parametrů. Hodnoty se automaticky nastaví dle zvolené snímkované oblasti a diagnostických potřeb. Případně je možné expoziční parametry nastavovat i manuálně. Jednoduchá volba typu receptoru nastaví přeprogramované hodnoty na film, paměťovou folii nebo digitální senzor, což umožňuje rychlý přechod na novou snímkovací technologii bez nutnosti programování.

 

Kombinace s digitálním senzorem nebo skenerem

Nejlepších výsledků je dosaženo, když se přístroj používá společně s digitálním systémem Planmeca ProSensor HD nebo Planmeca ProScanner. Po expozici je snímek dostupný během několika vteřin, čas potřebný na intraorální vyšetření se tak zkracuje v porovnání s používáním tradičního filmu.

 

Vysoce kvalitní intraorální rentgen

  • optimální snímky pro všechny diagnostické potřeby
  • rychlé a snadné použití
  • velikost ohniska 0,4mm

 

Široká škála možností instalace

  • instalace na stěnu
  • instalace na sloup ukotvený do podlahy
  • instalace na zubní soupravy Planmeca
  • instalace na strop
PLATNOST NABÍDKY
cena: 85 000 Kč

původně: 141 900 Kč
ušetříte: 56 900 Kč

Kontakty na prodejce:

PRODENTA s.r.o.
Erbenova 1
796 01 Prostějov

+420 605 756 950
info@prodenta.cz
www.prodenta.cz

 

Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 35103x
zobrazen detail: 2550x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM