Nabídky   CEREC Tessera™ – Pokročilý lithium disilikát

CEREC Tessera™ – Pokročilý lithium disilikát

CEREC Tessera™ – Pokročilý lithium disilikát

CEREC Tessera™ CAD/CAM bloky zajistí výjimečné estetické výsledky pro výrobu náhrady, jež vypadá jako skutečný zub. Až o 32 % vyšší biaxiální pevnost pro dlouhou životnost náhrady. Až o 44 % rychlejší celkové zpracování pro větší spokojenost pacienta a profitabilnější proceduru. Rychlost, pevnost a estetika. To je trojitá výhra, jež zajistí úspěšné ošetření během jedné návštěvy pacienta.

INOVATIVNÍ MATERIÁL

CEREC Tessera™ bloky dosahují výjimečného trojitého výkonu díky svému unikátnímu chemickému složení, které zahrnuje dvě komplementární krystalické struktury v rámci sklo zirkonové matrice. Tyto dva krystaly navzájem vytvářejí bezprecedentní spojení pevnosti a krásy v jednom bloku a zároveň významným způsobem zkracují celkový čas zpracování.

Lithium disilikát
Krystaly ve tvaru tyčinek zajišťují pevnost materiálu stejným způsobem jako výztužové tyče v cementu. Tyto krystaly zvyšují hustotu materiálu a pomáhají ho chránit proti progresi prasklin.

Virgilit
Minerál používaný ve sklokeramice, jehož krystaly mají pro materiál CEREC Tessera™ jedinečný význam. Aktivují se procesem vypalování matrice a dodávají produktu pevnost. Zároveň přispívají ke skvělému estetickému výsledku, jež dodává finálnímu produktu přesvědčivý vzhled přirozených zubů.

RYCHLÝ CEREC BLOK

CEREC Tessera™ bloky poskytují rychlejší celkové časy zpracování, čímž nově definují možnosti jednodenní stomatologie. Tyto PLD bloky jsou dodávány v již částečně zkrystalizované podobě, čímž umožňují rychlý a přesný výběr odstínu. Umožňují rovněž rychlejší vypálení – vyžaduje jen 4,5 minuty ve vypalovací peci CEREC SpeedFire, včetně barvení. Kliničtí lékaři mohou ušetřit až do 44 % celkového času na zpracování (frézování + vypalování), aniž by museli omezit výběr z plné škály estetických možností.

Díky snadnému zpracování a rychlému chlazení se bloky CEREC Tessera™ v každém kroku začlení do jakéhokoli preferovaného workflow.

ESTETICKÝ CEREC BLOCK

Druhá vlastnost, kterou lékaři vyhledávají u CAD/CAM bloku, je estetika.

Spolu s pevností definovanou trhem bloky CEREC Tessera™ rovněž poskytují estetiku, při které sklokeramika napodobuje zub – základní kvalita pro vysoce viditelné náhrady. Jedna volba pro náhrady kdekoli v ústech. Přiřaďte barvu s důvěrou. CEREC Tessera™ bloky zjednodušují výběr odstínu. Díky barevným odstínům bloků, které odpovídají konečné náhradě, nejsou zapotřebí speciální nástroje pro výběr nebo odhad. Duální krystalická struktura CEREC Tessera™ PLD je navržena pro interakci s viditelným světelným spektrem pro ideální translucenci, fluorescenci a opalescenci.

Výsledkem je dynamická estetika, která se spoléhá na vlastnosti lomu, přenosu a absorpce světla, což činí z CEREC Tessera™ bloků ideální volbu náhrady.

 

PLATNOST NABÍDKY

Kontakty na prodejce:

Distributoři v ČR:

DentAll s.r.o.
Web: www.dentall.cz
E-mail: dentall@dentall.cz

Dentamed (ČR), spol. s r.o.
Web: www.dentamed.cz
E-mail: info@dentamed.cz

HDT s.r.o.
Web: www.hdtdental.cz
E-mail: info@hdtdental.cz

Henry Schein s.r.o.
Web: www.henryschein.cz
E-mail: obchod@henryschein.cz

Hu-Fa Dental a.s.
Web: www.hufa.cz
E-mail: hufa@hufa.cz

JANDA-DENTAL a.s.
Web: www.janda-dental.cz
E-mail: info@janda-dental.cz

JPS s.r.o.
Web: www.jps.cz
E-mail: objednavky@jps.cz 

Schafferová spol. s.r.o.
Web: www.schafferova.cz
E-mail: info@schafferova.cz

Distributoři v SR:

EuDent, s.r.o.
Web: www.eudent.sk
E-mail: office@eudent.sk

ZOBRAZIT pdf SOUBOR
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 150909x
zobrazen detail: 3004x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web