Nabídky   CACAN BRITE LED

CACAN BRITE LED

CACAN BRITE LED
special

Brite je prvním LED diodovým laboratorní svítidlem na našem trhu a jeho varianta Brite DUO nejnovějším stomatologickým LED svítidlem. Tento model je větší bratr modelu Brite MID s délkou 1200 mm. Získáte tak velice moderní svítidlo s vynikajícím charakterem světla, nízkou spotřebou a neuvěřitelnou životností. Životnost Samsung High power LED se uvádí cca 50.000 hodin, což je mnohonásobně více, než u stávajících zářivkových těles.


Spektrální skladba tohoto svítidla je navíc shodná se skutečným denním světlem. To posouvá tuto technologii před veškerá zářivková svítidla.
Pro difúzní rozptyl světla je použit CDP difuzor. Je to speciální světlopropustná deska, která má na spodní straně tisíce malých kuželů, které po průchodu světla určují směr světelnému toku od 0–45 °. Na osvětlovanou plochu tak dopadá světlo z mnoha různých úhlů. V takovém prostředí je eliminována tvorba stínů i nepříjemných odlesků.Světlo je velmi měkké a pracovní plocha je osvětlena přirozeným denním světlem. Při dostatečné intenzitě, kterou naše svítidla nabízejí, jsou zrakové podmínky takřka ideální a zrak si v nich uchovává svoje schopnosti i při vysokém výkonu mnoho pracovních hodin.

 

Brite DUO

Brite DUO

Vice informací na www.cacan.cz

 

PLATNOST NABÍDKY
cena: 17 618 Kč

původně: 22 022 Kč
ušetříte: 4 404 Kč

Kontakty na prodejce:

CACAN CZ, s.r.o.
Na Vlašce 1947, 263 01 Dobříš
Tel.: 602 102 093
E-mail: info@cacan.cz
Web: www.cacan.cz

Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 71735x
zobrazen detail: 2919x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM